Kouč si v roli diváka užíval neuvěřitelně rozehrané semifinále tak, že zapomněl na svou roli.

Návod na přihlášení do Bakalářů - zde

Odkaz na videonávod - zde


 

Florbalová reprezentace ISŠ Vysoké nad Jizerou se pokusila vrátit na naši půdu loni ztracený putovní pohár již tradičního turnaje ,,O pohár starosty Frýdlantu“.

Potom, co se probojovala do vyřazovací části turnajového klání, narazila v semifinále na tým SŠHL Frýdlant, kterému v tabulce ve vypjatém utkání podlehla 5:6.

 A odvetu jsme začali příkladně. Po dvou jednoznačně vyhraných zápasech základní části jsme otočili stav na 4:1 a pokračovali tak v jízdě na vítězné vlně, která nás mohla dovézt až do finálového odvetného boje s libereckým ,,Bojištěm“.

Možná přestal foukat vítr na správnou stranu, možná měl teď trenér být se svým týmem více než jindy. Užíval si slibně rozehraný zápas na horní tribuně a chystal se natočit euforický závěr…

Videozáznam ze samostatných nájezdů neuvidíte. Síť v soupeřově brance se již nerozvlnila a komentář trenéra diváka je nepublikovatelný.

Ale nikdy není tak špatně, aby nemohlo být hůř. Ve smutném zápase o třetí místo nás dorazilo gymnázium z Frýdlantu, které nám po porážce ze základní části 7:1 mělo co vracet.

Padli jsme 2:4 a chvíli nám všem trvalo, než jsme pochopili, že o tom je sport i život. Jednou jsi dole, jednou nahoře…

Kluci, děkujeme!

Těšíme se příště!

P.S., fanoušek