Vyhrajeme to zase někdy?

Návod na přihlášení do Bakalářů - zde

Odkaz na videonávod - zde


 

Vyhrajeme to zase někdy?

 

V druhé polovině dubna se naši reprezentanti utkali s ostatními výběry středních škol v okresních turnajích nejprve ve florbale, posléze v sálové kopané.

Obě akce se již tradičně konaly v hale TJ Turnov, která nabízí kvalitní prostředí a potřebnou kapacitu i pro početný fanklub studentek, ty však hnaly hlasitě dopředu hlavně domácí borce.

Naši veteráni ze čtvrtých a třetích ročníků letos zůstali ve škole v přípravě na závěrečné a maturitní zkoušky a mladíky snad bouřlivá atmosféra v prvních zápasech trochu zaskočila. Úvodní porážky od favoritů a pozdějších vítězů obou turnajů nás vyřadily z bojů o medaile a až úspěch v závěrečných kláních nás zachránil od blamáže.

Nakonec z toho byla umístění v polovině tabulky, šesté a sedmé místo. Na závěr mi dovolte citovat z regionálního tisku: Z podhůří dorazilo na středoškolské klání ISŠ Vysoké nad Jizerou, jilemnické gymnázium a SŠ z Lomnice nad Popelkou. Pozvání na turnaj přijal také letitý účastník SŠ Semily. V dresech všech týmů se objevila mj. také celá řada hráčů regionálních klubů, takže na palubovce byla k vidění slušná fotbalová kvalita a spousta pohledných akcí s krásnými góly.“

K nahlédnutí viz fotodokumentaci níže.

P.S., řidič

Turnaj 24_2 (jpg)