Studenti ISŠ Vysoké nad Jize

Návod na přihlášení do Bakalářů - zde

Odkaz na videonávod - zde


 

Studenti ISŠ Vysoké nad Jizerou v celostátní soutěži Autoopravář junior 2024

Opět se konalo soutěžní finále pro nejlepší mladé techniky v Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO v Kosmonosích. Tato událost přivítala žáky ze středních odborných škol, kteří soutěžili od 2. do 4. dubna o titul nejlepšího automechanika, karosáře, autolakýrníka a autotronika.

Celkem se během roku se do soutěže zapojilo více než 4500 žáků, ale do finále postoupilo pouze 69 z nich. Soutěž byla náročná a vyžadovala jak teoretické, tak praktické dovednosti. Kosmonosy tak hostily ty nejlepší talenty, kteří museli prokázat své schopnosti.

Soutěž je tradičně podporována celou řadou partnerů z oblasti autoopravárenství, kteří se podílejí na zajištění úkolů, hodnocení a cen pro účastníky. Mezi hlavní partnery patří společnosti ŠKODA AUTO, BOSCH, Porsche ČR a SCANIA. Dále Hella Gutmann, Univer, AD technik, Wűrth, Fronius, Interaction, Toplac, AutoFit, Servind, Mirka, Motip, 3M, Global Expert, Sata, Alca, Bučan a další.

Tato soutěž podporuje kvalifikované odborné vzdělávání, které propojuje teorii a praxi, sleduje nejnovější trendy a využívá nejmodernější technologie. To je klíčové pro posílení důvěry v celý obor a poskytuje žákům představu o jejich budoucí pracovní kariéře.

V tak silné konkurenci se neztratili ani studenti naší školy, kteří se svými výkony zařadili ke skutečným odborníkům ve svých oborech. Konkrétně šlo o Dominika Breie, který soutěžil v oboru Autolakýrník, Jakuba Neorala za obor Autotronik a Jakuba Janoucha z oboru Mechanik opravář motorových vozidel. Všem našim borcům tak děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.