Úvod » Pro studenty » Konzultace pedagogů

Konzultace na školní rok 2021/2022:

Pedagog          V sudém vyučovacím týdnu V lichém vyučovacím týdnu Kontakt          
Mgr.Blechová Hana
ÚT 14:30-15:15
školní preventista
PO 14:30-15:15 hblechova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Boháč Martin PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 mbohac@iss-vysokenj.cz
Mgr. Budina Lukáš ST 14:30-15:15 ST14:30-15:15 lbudina@iss-vysokenj.cz
Bc. Fedorko Milan ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 mfedorko@iss-vysokenj.cz
Mgr. Feiglová Eva ÚT 14:30-15:15                výchovná poradkyně ČT 14:30-15:15                výchovná poradkyně efeiglova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Garwoodová Pavla

PO 14:30-15:15                výchovná poradkyně

 PO 14:30-15:15   
 výchovná poradkyně
pgarwoodova@iss-vysokenj.cz
Hanč Drahoš PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 dhanc@iss-vysokenj.cz
Bc. Hájek Lukáš ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 lhajek@iss-vysokenj.cz
Ing. Eva Hašková ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 ehaskova@iss-vysokenj.cz
Bc. Arnošt Hašek PÁ 12:20-13:00 PÁ 12:20-13:00 ahasek@iss-vysokenj.cz
Ing. Holata Petr ČT 14:30-15:15 ČT 14:00-15:00 pholata@iss-vysokenj.cz
Ing. Hylmar Jaroslav PO 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 jhylmar@iss-vysokenj.cz
Janů Petr ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 pjanu@iss-vysokenj.cz
Bc. Klesal Petr PO 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 pklesal@iss-vysokenj.cz
Ing. Kubrt Vladimír ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 vkubrt@iss-vysokenj.cz
Ing. Nedomlelová Renata ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 rnedomlelova@iss-vysokenj.cz
Řehořek Jan ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 jrehorek@iss-vysokenj.cz
Ing. Schmidt Vítězslav ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 vschmidt@iss-vysokenj.cz
Mgr. Petr Skalský ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 pskalsky@iss-vysokenj.cz
Ing. Šimon Milan ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 msimon@iss-vysokenj.cz
Mgr. Šimůnková Jitka ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 jsimunkova@iss-vysokenj.cz
Ing. Ulrychová Václava PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 vulrychova@iss-vysokenj.cz
Ing. Zelinková Markéta ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 mzelinkova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zunová Martina ÚT 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 mzunova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zuna Tomáš ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 tzuna@iss-vysokenj.cz
učitelé odborného výcviku ČT 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30 jsimunek@iss-vysokenj.cz
       

Konzultaci nutno předem domluvit s vyučujícím!!!.