Úvod » O nás

Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou je škola s dlouholetou tradicí. Byla založena roku 1920 a od té doby slouží k účelu odborného vzdělávání. 

Od začátku působení se zde kladl důraz především na kvalitu výuky a odbornou znalost nejmodernějších technologií. I dnes tomu není jinak. Svědčí o tom kvalitní vybavení dílen, areál stanice technické kontroly a stanice emisního měření, které slouží žákům k dokonalé přípravě na svá budoucí povolání automechaniků nebo autoelektrikářů. Škola je vybavena nejmodernější měřicí a diagnostickou technikou firem Herrmann, Bosch a dalších světových značek. Takže, pokud se Vašemu automobilu blíží termín nové technické kontroly nebo snad potřebuje opravit či zkontrolovat, neváhejte a navštivte naši školu. Dále je škola vybavena třemi počítačovými učebnami s plným přístupem k Internetu. A pokud Vás snad zajímají počítače a informační technika, přijďte si za příznivé ceny "zasurfovat" po internetu a vybrat si Vaše emailové schránky. Nakonec, pokud tuto stránku čtete a rozhodujete se o volbě svého budoucího povolání nebo budoucnosti svých dětí, přijďte se na nás podívat, ať můžete porovnávat mezi dnešní tvrdou konkurencí vzdělávacích zařízení a věříme, že i potom si vyberete právě nás pro kvality, o kterých svědčí například dlouholetá tradice školy.

Škola je zasazena do malebného horského městečka v Krkonoších na severovýchodě České republiky. O co je to město menší počtem obyvatel o to je krásnější a to především v zimě. Horské podnebí, město leží 700m.n.m. , dělá z Vysokého nad Jizerou ->, a to především v zimním období, vyhledávané turistické centrum, které je rájem zejména lyžařů a to běžkařů i sjezdových jezdců....Mimo to je ve městě krkonošské muzeum, které se proslavilo především chodícím vyřezávaným betlémem, známým po celém světě. Vysoké nad Jizerou se proslavilo ještě jednou zajímavou akcí, a to přehlídkou amatérských divadel, která se koná každoročně za účasti ochotníků z Čech, Moravy i zahraničí. Přijďte pobejť.......