Úvod » Aktuality » Návrat vysocké top školy z liberecké arény Bílých tygrů měl chuť vítězství!
říjen
24

Burzy škol, Educa Liberec

V uplynulých týdnech se naše škola jako již tradičně prezentovala na burzách a veletrzích škol Libereckého a Královehradeckého kraje.

Koncepce a strategie vedení školy, design stánku navržený a realizovaný Odborným výcvikem, práce všech zúčastněných pedagogických pracovníků, vstřícná a zasvěcená komunikace a interakce našich studentů s potenciálními zájemci o studium nabízených oborů, logistické zázemí a podpora našich studentek oboru Operátor-logistik, která spočívala v distribuci jídla, občerstvení a přívětivé atmosféry, dobré nálady, a v neposlední řadě RALLY-CROSS speciál FABIA MK3 studenta Jiřího Šusty, který vzbuzoval nebývalý zájem a vhodně dotvářel design celého stánku, to vše sehrálo větší či menší roli v získaném ocenění Top škola za nejlepší prezentaci školy na veletrhu Educa v Liberci.

Kromě pocitu dobře odvedené práce a uznání ze strany pořadatele nám radost udělaly také získané ceny: Garance bezplatného pronájmu výstavní plochy na příští rok! Poukaz na prohlídku zámku Svijany pro pětadvacet návštěvníků! 3d tiskárna s příslušenstvím a občerstvovací set snad pro celý zájezd!

Získaná ocenění důstojně převzal s motýlkem ve smokingu Bc. Martin Hlůže.

Děkujeme panu Šustovi a synu Jirkovi za zapůjčení výše zmíněného sportovního vozu a za jeho bezplatnou dopravu tam a zase zpátky a za nabídku prezentace školy přímo na jeho kapotě!

P.S.

Myslím, že vše lépe dokreslí přiložený obrazový materiál…

Educa 2021_1Educa 2021_4

Educa 2021_3

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz