Úvod » Aktuality » Sportovní den na ISŠ
srpen
10

Dne 29. června 2021 se na naší škole uskutečnil sportovní den. I tentokrát nám počasí přálo, kromě lehké přeháňky v úvodu volejbalového turnaje nám zůstalo nakloněno. Teplo a slunečno se střídalo s oblačnem.

Turnaje se zúčastnilo pět žákovských týmů a jeden kantorský. Hrálo se systémem každý s každým. Měli jsme možnost hrát na dvou kurtech, a tak vše krásně ubíhalo. Týmy se střídavě účastnily hry i odpočinku, vzájemně si fandily. Někteří se nominovali do role rozhodčích. Během turnaje se zrodil zcela nekompromisní sudí v podobě Daniela Fabiána z nástavbové třídy.

A jaké byly výsledky našeho turnaje? Zcela překvapivě se vítězem, nebudu-li počítat učitelský tým, stali žáci prvého ročníku autotroniků. Druhé místo obsadili žáci třetího ročníku autotroniků. Dalším překvapením bylo třetí místo smíšeného týmu, který tvořili žáci druhého ročníku autotroniků a prvního ročníku opravářů a logistiků. Na čtvrtém místě se umístil tým M1B a páté místo obsadilo nástavbové studium.

Na závěr bych ráda pochválila všechny zúčastněné. Myslím, že jsme si sportování užili, protože radost byla patrná na všech tvářích. Škoda jen těch, kteří se do účasti na sportovním dnu nechtějí zapojit vůbec. Snad se situace zlepší a v příštím roce uvidíme ještě více sportujících. Vždyť nejde o umístění, ale o radost ze hry, z pohybu a společně strávené chvíle.

Za volejbalový tým kantorů, Hana Blechová.

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz