Úvod » Aktuality » Odborný výcvik studentů pokračuje formou individuálních konzultací
březen
02

Vzhledem k situaci a pod tíhou termínů školního roku, navzdory všemu a možná i kvůli ostýchavosti studentů, kteří se snad jen oprávněně obávali, stejně jako mnozí z nás již dostudovaných, viru z Číny, a nevyužívali tak téměř nijak možnosti individuálních konzultací, spustil OV inzerci a tento týden i realizaci dobrovolné, ale vlastními zájmy studentů důrazně doporučené, individuální programové přípravy závěrečných ročníků ke zkouškám, někdy i v podobě konkrétně zaměřeného kurzu.

 Tato příprava se odehrává v poměru jeden na jednoho, tedy, „mistr a žák“. Studenti tak ztrácí výhodu přesily, ale získávají tím zároveň jedinečnou jistotu individuálního přístupu, jistotu, že se neztratí v davu, že neusnou a nestanou se tak v procesu učení zapomenutými či opožděnými.

Tento týden již běžel pro opraváře lesnických strojů Kurz řezání motorovou pilou, probíhala příprava lakýrníků, jen mechanici ze třídy M3L zájem neprojevili, což ovšem může znamenat jejich erudovanost, a tedy jistotu, že závěrečné zkoušky zvládnou i bez podpory. V dalším týdnu bude probíhat praktická příprava moto-mechaniků, karosářů i mechaniků třídy M3AK, vždy tedy podle týdnu, kdy žáci nemají distanční výuku a měli by mít praxe.

OV dále provádí přípravu kroužků krajského projektu NAKAP LK II. (Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání), jehož součástí je např. kroužek diagnostiky, svařování či motokrosu.

Zároveň trvá příležitost individuálních konzultací po předchozí telefonické domluvě, o nichž se předpokládá, že jejich četnost bude exponenciálně růst s blížícími se termíny závěrečných zkoušek!
Individual 1 CovidOV Covid individual

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz