Úvod » Aktuality » V soutěži Autoopravář Junior zářili žáci z Vysokého nad Jizerou
květen
06

V celostátním finále soutěže ve ŠKODA Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích dosáhli skvělého úspěchu také tři žáci ISŠ Vysoké nad Jizerou.

​Letošní ročník soutěže „Autoopravář Junior 2019“ zná své vítěze. Celostátní finále 25. ročníku se konalo ve dnech 15. až 17. dubna ve ŠKODA Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích. V soutěži proti sobě nastoupili nejlepší mladí automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici z celé České republiky.
Ministerstvo školství a mládeže a Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ocenili nejlepší žáky středních odborných učilišť z České republiky. ŠKODA AUTO jako jeden z hlavních partnerů soutěže „Automechanik Junior 2019“ pro finále poskytla prostory, výcviková vozidla a nářadí. Po třídenním finále ve ŠKODA Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích byli oceněni nejlepší automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici České republiky.
Předtím museli budoucí odborníci z řady učilišť a středních škol prokázat své teoretické a praktické dovedností. V celé České republice se soutěže „Autoopravář Junior 2019“ zúčastnilo více než 4 000 učňů, do finále pak postoupilo 62 nejlepších. Mezi finalisty byli i žáci ISŠ Vysoké nad Jizerou.

Excelentními odbornými znalostmi porotu přesvědčili zejména Richard Ulman (autolakýrník) 2.místo, Jan Kučera  (autotronik) 3.místo a František Martinec (automechanik) 10.místo.

Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a všichni pedagogičtí pracovníci Integrované    střední školy přejí mnoho dalších úspěchů v profesním  i osobním životě.

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz