Úvod » Aktuality » Předvánoční turnaj v sálové kopané
prosinec
17

 Ve dnech 11. a 13.12.18 se na DM uskutečnil předvánoční turnaj v sálové kopané. V celkem 8 utkáních se proti sobě postavily 4 týmy po 4 až 5 hráčích; Mladé pušky, Los Banditos, Good boys a Stará garda.

Všechna klání probíhala ve vražedném tempu - leckterému aktérovi se srdeční frekvence zvýšila natolik, že v té chvíli bylo prvenství kolibříka, jakožto krále tachykardie, značně ohroženo; napíše-li se, že "hráči nechali na hřišti srdce", pak se v žádném případě nejedná o floskuli. Po příchodu jedné fanynky ovšem zápal do hry ještě zesílil. Opravdoví "kardiaci" neohroženě skákali do střel, aniž by brali v potaz potenciální deformaci obličeje, hematomy zdobenou pokožku či fraktury apendikulárního skeletu. Z bot ostrostřelců se pak neustále zvedal dým (nikoliv však z důvodu vypařování potu). A při tomto spektáklu si sudí málem přivodil akutní blokádu krční páteře, když se snažil zrakovým systémem pojmout veškeré dění na hřišti.

Z turnajové vřavy nakonec vítězně vzešla Stará garda s 8 body (dvě vítězství, dvě remízy). Na druhém místě se se 7 body umístili borci z Los banditos (dvě vítězství, remíza a prohra). Pěkné třetí místo obsadil tým Mladé pušky (dvě vítězství, dvě prohry).

Byť tým Good boys vybojoval pouhý bod za remízu, jistou útěchu přinesl zisk ocenění pro nejlepšího střelce turnaje.

SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM!

turnaj DM 2018 florbal

 

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz