Úvod » Aktuality » Úspěch v krajském kole atletických závodů
říjen
10

Sportu zdar!

Dovolte jen krátké ohlédnutí ke krajskému atletickému klání, kdy naši atleti odloživše pracovní nářadí, jali se vrhati do dáli i výše nejen nářadí sportovní, ale i svá těla, překonávat vzdálenosti krátké i delší v co nejkratších časech, překonávat druhé ale i sebe, a kde předčili ziskem bodů své soupeře z celého okresu.   

Budiž jim vyslovena úcta s poděkováním za reprezentaci naší školy i prezentaci možností svých těl. Zvláště pak děkujeme za výběr těchto talentů Hance Blechové, Lukáši Daleckému za bronzovou medaili, Pavlu Farskému za největší porci bodů pro tým, skokanům a vrhačům za všechny centimetry v kole okresním i krajském a podobně i běžcům za každou nenaměřenou jednotku času.

Já pak musím poděkovat čtvrtkařům i mílařům, že se nedrželi mých pokynů i zemřít za tou čárou, že tedy vůbec nemusíme být smutní. Můžeme být ale zvědaví, kolika bodů bychom touto optimalizací výkonu dosáhli, o co více překvapeně by pak zněl hlasatelův hlas hlásící ne průběžné pořadí po třech disciplínách, „ a na třetím místě…Vysoké“, ale pořadí konečné.

Nyní tedy šestí.

Tak teda příště, borci!

P.S.

Nazdar!

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz