Úvod » Aktuality » Atletické přebory středních škol 2017
září
21

Jako každoročně proběhly v úterý 19. září 2017 na krásném atletickém stadionu v Turnově atletické přebory středních škol. Tentokrát jsem měla obavu z počasí, ale nakonec nám bylo přece jen nakloněno.

Ačkoli máme ve škole hodně šikovných kluků – sportovců, podmínky na trénování jsou takřka nulové. A tak jsem velmi ráda za všechny výkony, které kluci v úterý podali. Nakonec jsme skončili z devíti družstev na 4. a 5. místě.

atlet17atlet17_1

Přesto bych velmi ráda vyzdvihla výkony některých: Honzy Palduse– 4. místo ve sprintu/100 m, 3. místo v běhu na 400 m, Lukáše Řeháka– 1. místo ve skoku do výšky, 6. místo Daniela Esselbachaa 7. místo Karla Daleckéhove skoku do výšky. Výborné výsledky podal Pavel Farský, který se stal nejrychlejším mužem ve sprintu – 1. místo a 3. místo ve skoku dalekém. Dmytrij Čižmarskončil na krásném 5. místě ve sprintu, Vojta Novák obsadil 7. místo. Pěkné výsledky jsme měli i ve vrhu koulí – 3. místo Štěpána Vrány, 7. a 8. místo patřilo Matyáši Zeidlerovia Lukáši Klabanovi. Dobré výkony podali v běhu na 1 500 m Matěj Černý a Martin Belda, kterým patřilo 8. a 10 místo.

 

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz