Úvod » Aktuality » Automobileum 2017 Nový Bydžov
červen
01

V pátek 12.5.2017 se uskutečnilo oblastní kolo soutěže Automobileum 2017 v Novém Bydžově. Pětičlenná soutěžní družstva se utkala v sedmi disciplínách, které prověřili jejich řidičské umění, vědomosti z dopravních předpisů a dovednosti jejich zručnosti na dílně při práci na automobilu.

Automobileum1Automobileum2

Soutěž spočívala v tom, aby žáci zadaný úkol splnili co nejlépe a nejrychleji. Dosažené časy průběhu soutěže byly různé a žádný z týmů až do vyhlášení v podstatě nevěděl jak je na tom. O to větším překvapením bylo vyhlášení výsledků.

Z osmi soutěžních týmů jsme se umístili na krásném druhém místě, v jednotlivcích z 32 závodníků obsadila 20. místo jediná dívka celé soutěže Bety Fialová, 12. místo Leoš Kubíček, 3. místo František Lukeš a na 2. místě dokončil náš David Šmejc.

mobileum 2017

V přidružené soutěži ECODRIVING šlo o jízdu nákladním vozem a dosáhnout co nejnižší spotřebu paliva, tady se na třetím místě umístil opět náš žák Tomáš Nesvatba.

Všichni jsme si užili hezký soutěžní den a z Nového Bydžova jsme odjížděli nadšení a s moc dobrým pocitem, že se povedla dobrá věc.

Našim žákům moc děkujeme za hezkou reprezentaci školy, jsme hrdí na to, že máme takové žáky.

 

Zpět na výpis


Vladimír Kubrt
vkubrt@iss-vysokenj.cz