Úvod » Pro studenty » Konzultace pedagogů

Konzultace na školní rok 2016/2017:

Pedagog          V sudém vyučovacím týdnu V lichém vyučovacím týdnu Kontakt          
Mgr.Blechová Hana
ÚT 14:30-15:15
školní preventista
ÚT 14:30-15:15 hblechova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Boháč Martin ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 mbohac@iss-vysokenj.cz
Mgr. Budina Lukáš ÚT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 lbudina@iss-vysokenj.cz
P. Garwoodová ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 pgarwoodova@iss-vysokenj.cz
Hanč Drahoš ČT 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30 dhanc@iss-vysokenj.cz
Bc. Hájek Lukáš po domluvě PO 14:30-15:15 lhajek@iss-vysokenj.cz
Ing. Holata Petr ČT 14:30-15:15 ČT 14:00-15:00 pholata@iss-vysokenj.cz
Ing. Hylmar Jaroslav ÚT   7:05-  7:50 ČT  14:30-15:15 jhylmar@iss-vysokenj.cz
Ing. Kubrt Vladimír ST 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 vkubrt@iss-vysokenj.cz
Ing. Metelka Ladislav ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 lmetelka@iss-vysokenj.cz
Ing. Nedomlelová Renata ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 rnedomlelova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Parkán Michal ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 mparkan@iss-vysokenj.cz
Ing. Pěnička Pavel Ph.D po domluvě PO 14:30-15:15 ppenicka@iss-vysokenj.cz
Ing. Schmidt Vítězslav ÚT 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 vschmidt@iss-vysokenj.cz
Mgr. Šimůnková Jitka ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 jsimunkova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Vaněk Pavel ÚT 14:30-15:15 po domluvě pvanek@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zelinková Soňa ČT 14:30-15.:15 ČT 14:30-15:15 szelinkova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zunová Martina ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 mzunova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zuna Tomáš ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 tzuna@iss-vysokenj.cz
učitelé odborného výcviku ČT 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30 jsimunek@iss-vysokenj.cz
       

Konzultaci nutno předem domluvit s vyučujícím!!!.