Úvod » Pro studenty » Konzultace pedagogů

Konzultace na školní rok 2017/2018:

Pedagog          V sudém vyučovacím týdnu V lichém vyučovacím týdnu Kontakt          
Mgr.Blechová Hana
ÚT 14:30-15:15
školní preventista
ÚT 14:30-15:15 hblechova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Boháč Martin ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 mbohac@iss-vysokenj.cz
Mgr. Budina Lukáš ST 14:30-15:15 PO14:30-15:15 lbudina@iss-vysokenj.cz
Bc. Garwoodová Pavla ČT 14:30-15:15 ST 7:00-7:45 pgarwoodova@iss-vysokenj.cz
Hanč Drahoš ÚT 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30 dhanc@iss-vysokenj.cz
Bc. Hájek Lukáš po domluvě ÚT 14:30-15:15 lhajek@iss-vysokenj.cz
Ing. Holata Petr PO 14:30-15:15 PO 14:00-15:00 pholata@iss-vysokenj.cz
Ing. Hylmar Jaroslav ÚT   7:05-  7:50 ČT  14:30-15:15 jhylmar@iss-vysokenj.cz
Ing. Kubrt Vladimír ÚT 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 vkubrt@iss-vysokenj.cz
Ing. Metelka Ladislav ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 lmetelka@iss-vysokenj.cz
Ing. Nedomlelová Renata ST 14:30-15:15 ÚT 14:30-15:15 rnedomlelova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Parkán Michal PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 mparkan@iss-vysokenj.cz
Ing. Pěnička Pavel Ph.D PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 ppenicka@iss-vysokenj.cz
Ing. Schmidt Vítězslav ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 vschmidt@iss-vysokenj.cz
Mgr. Petr Skalský PO 14:30-15:15 PO 14:30-15:15 pskalsky@iss-vysokenj.cz
Mgr. Šimůnková Jitka ST 14:30-15:15 ST 14:30-15:15 jsimunkova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Vaněk Pavel ÚT 14:30-15:15 po domluvě pvanek@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zunová Martina ČT 14:30-15:15 ČT 14:30-15:15 mzunova@iss-vysokenj.cz
Mgr. Zuna Tomáš PO14:30-15:15 PO14:30-15:15 tzuna@iss-vysokenj.cz
učitelé odborného výcviku ČT 14:30-15:30 ČT 14:30-15:30 jsimunek@iss-vysokenj.cz
       

Konzultaci nutno předem domluvit s vyučujícím!!!.