Úvod » Aktuality » Pohár českého florbalu středních škol
prosinec
19
Ve středu 14. 12. 2016 se naši chlapci zúčastnili Poháru českého florbalu středních škol. Turnaj se odehrál ve sportovní hale TJ Turnov.  Celkem se zúčastnilo devět středních škol, které byly nalosovány do tří tříčlenných skupin, kde hrály systémem každý s každým, jeden zápas trval 1 x 12 minut.
Florbal 2016
Nejdříve jsme se v základní skupině utkali  postupně s týmy ISŠ Semily a  Obchodní akademie a Hotelové školy Turnov. První zápas jsme vyhráli a druhý remizovali, a tak jsme bojovali o celkové umístění s týmem Gymnázia Jilemnice a Střední odborné školy Turnov. Náš florbalový tým ve složení  Tomáš Křiklava, Michal Opočenský, Petr Ďurana, Jan Eliáš, Dominik Sekera, Jan Kouble, Pavel Štěpán, Jiří Maďarčík, Kamil Vaňous, Jakub Černý, Michal Jebavý, Lukáš Möller, Daniel Průcha a Pavel Farský nakonec obsadil pěkné  5. místo.
Na závěr turnaje obdržely všechny týmy z rukou pořadatele, učitele tělesné výchovy Obchodní akademie a Hotelové školy Turnov, Karla Melichara, diplomy za umístění a celky na prvních třech místech si odnesly poháry věnované Krajskou radou Asociace školních sportovních klubů Libereckého kraje, zastoupenou na turnaji panem Karlem Štrinclem.
Všem zúčastněným děkujeme za bojovnost a reprezentaci školy během celého turnaje.